niedziela, 21 grudnia 2014

W świątecznym klimacie

Początkiem grudnia naszą świetlicę i klub Auxilium odwiedził św. Mikołaj.


Wszystkie dzieci, które regularnie odwiedzają świetlicę i klub, dostały paczki pełne słodkości. Jednak, aby otrzymać swój prezent każdy musiał chwilę porozmawiać z Mikołajem, odpowiedzieć mu na kilka pytań, bądź wykonać zadanie specjalne zlecone przez świętego. Zabawy było przy tym co nie miara...

W zeszłym tygodniu dzieciaki ubrały choinki i świątecznie przystroiły wszystkie sale, nie zapomniały też o kuchni. W ostatni dzień przed świętami, czyli w piątek, kiedy wszyscy jeszcze spotkaliśmy się w świetlicy i klubie Auxilium było inaczej niż zwykle. Nikt już nie odrabiał zadań. Wszyscy zasiedliśmy do przystrojonych obrusem stołów, łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. Przy stole zastawionym tym, co tygryski lubią najbardziej, czyli ciastkami i cukierkami było gwarno i wesoło. Nie obyło się bez kolęd. 

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze. Niech Boża Dziecina narodzi się w Waszych sercach i zamieszka tam już na zawsze. Życzymy również szalonej zabawy sylwestrowej i wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Aby ten Nowy 2015 Rok był lepszy od poprzedniego i obfitował w same miłe wydarzenia.

Życzą wychowawcy i wychowankowie świetlicy i klubu Auxilium

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz